Украина, г. Ровно, ул. Киевская 10

+38(067)124-10-10

+38(095)124-10-10

Готель - капсульний хостел в Рівне

Full House Hotel & Capsule Hostel – це самий великий та сучасний хостел в Рівне. Високий рівень сервісу і атмосфера комфорту нашого хостелу заслужили довіру гостей з різних країн світу.

Шукаєте хостел чи готель в Рівне? Full House пропонує якісне проживання та комфортний відпочинок! Якщо Ви бажаєте відокремитися і насолодитися спокійною атмосферою, Вам ідеально підійде розміщення в окремому готельному номері з усіма зручностями. Якщо ж Ви подорожуєте великою компанією, туристичною або спортивною групою або ж самі, але прагнете до нових знайомств, тоді розміщення в хостелі – Ваш варіант!

Готель

від 550 грн / ніч

Хостел

від 170 грн / ніч

Переваги Full House хостела в Рівне

60 спальних місць.

Швидкісний Wi-Fi доступний на всій території готелю та хостелу.

Кожен гість може скористатися повністю обладнаною кухнею.

Стійка реєстрації гостей працює цілодобово.

Кімнати обладнані кондиціонерами.

Куріння заборонено. Для зручності людей, які курять є спеціально відведене для цього місце.

Загальна площа 500 м2

Безкоштовна парковка під цілодобовою охороною і відеоспостереженням.

Затишна лаундж-зона (smart-tv, настільні ігри, книги і т.д.)

Зручне місце розташування.

Вхід в кімнату по магнітній картці.

Шафи на замках в загальних номерах.

Чому обирають хостел Full House в Рівному?

У порівнянні з іншими готелями, ми пропонуємо більш сучасну концепцію розміщення гостей, яка вигідно відрізняється досить демократичними цінами на проживання.
Тільки у нас Ви маєте можливість вибирати - хостел або комфортабельний готель в Рівному з усіма зручностями.

На рецепції Вас завжди зустрінуть привітні і доброзичливі адміністратори, які з радістю допоможуть Вам у будь-якому вашому питанні. Зорієнтують в місцевості і порадять куди сходити. Адміністратори працюють 24 години і постараються зробити Ваше перебування в місті Рівне яскравим і незабутнім.

У нашого хостела своєрідна і неймовірна атмосфера. У ньому гармонійно поєднуються авторське виконання, сучасне мистецтво, і багатофункціональність простору.
Потрапивши в Full House хостел в Рівне, ви просто не зможете не закохатися в нього. І обов'язкового повернетеся знову!

Наявність кімнати відпочинку та приємна атмосфера нашого хостелу дає можливість завести нових друзів, поспілкуватися та поділитися своїми враженнями про подорож. Крім того, в хостелі можна покращити знання іноземної мови, якщо пощастить зупинитися в компанії з іноземними турисами.

Наші нагороди

Готель в Рівне

Хостел в Рівному

Хостел в Рівне

Кожен день ми намагаємося бути краще для Вас! Покращуємо якість проживання і обслуговування. І за це отримуємо в нагороду не тільки Ваші посмішки, але і міжнародне визнання. Відвідавши "Full House" у Рівному – Ви змінете своє уявлення про хостели.